Marka Baggi przedstawia swoją nową kolekcję szesnastu wyjątkowych torebek na różne okazje. W ofercie dostępną są zarówno kopertówki, torebki typu „worek”, „koszyk” etc. Wszystkie w najmodniejszych kolorach tej wiosny, przywołujących na myśl energię, odwagę i świeżość. Produkty wykonane są z wysokiej jakości filcu.

Shopper bag

W asortymencie można znaleźć dwa modele „shopperek”, które idealnie nadają się do pracy oraz na zakupy. Posiadają duże uchwyty, umożliwiające wygodne ich noszenie na ramieniu bądź w ręce. Dzięki temu, że są bardzo pojemne, zmieści się w nich wszystko.

2w1

Odpinany łańcuszek na ramię sprawia, że klasyczna kopertówka w kilka sekund może stać się etui na tablet! Tym samym doskonale sprawdzi się na imprezę oraz do biura. Dodatkowo jej użyteczność podnosi wkładka wewnętrzna, wyposażona w dwie kieszonki na drobiazgi.

Worek cherry

Dużą zaletą torebki B11_CHERRY jest fakt, że została ona wykonana z filcu naturalnego (100%). Filc ten ma duże walory estetyczne i funkcjonalne (nie mechaci się). Torba zamykana jest od środka na magnes, na zewnątrz posiada dwie duże kieszenie boczne, mieszczące najpotrzebniejsze drobiazgi. Dodatkowo posiada dopinany filcowo-skórzany brelok.

Moda na damskie filcowe torebki sprawiła, że kobiety coraz chętniej po nie sięgają. Choć początkowo kojarzone były wyłącznie z ubiorem w stylu etno, obecnie są idealnym uzupełnieniem różnego rodzaju damskich outfitów.

Życzymy udanych zakupów!