To jedna z najtrudniejszych zagadek tego świata. Tym bardziej, że same bardzo często nie jesteśmy w stanie udzielić sobie na to pytanie odpowiedzi :) Spośród jednak tysiąca, bądź miliona możliwości jest jeden pewnik. KOBIETA POTRZEBUJE TOREBKI. A właściwie powinnam użyć tutaj liczby mnogiej. KOBIETA POTRZEBUJE TOREBEK!!!

Odpowiedzią na tę potrzebę jest asortyment naszej nowo powstałej marki. Baggi jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednej Pani. Szczególnie, że za oknem coraz zimniej, jesienniej zatem czas na to co lubimy najbardziej. Czas na zmiany, które urozmaicą nam tę szarą rzeczywistość! Proponujemy zatem zmienić standardowe, sztampowe torebki na torebki filcowe. Jednakże muszą być to torebki piękne, z dopracowanymi szczegółami, dbałością o detale i w pięknych kolorach. No i oczywiście torebki na każdą okazję. Czyli takie jakie są nasze, filcowe cuda. Torebka B 14 Cherry, pakowna, do pracy i na zakupy, pomieści wszystko co niezbędne. Doskonale będzie komponowała się z jesiennymi trenczami, płaszczami czy też kurtkami. Jeśli jednak uznamy, że na dane wyjście potrzebny jest nam tylko portfel, telefon i pomadka możemy to spakować do małych torebek filcowych typu B 1_Box, B 2_Box oraz B3_Box. I na koniec deser, hit na imprezy torebka filcowa typu kopertówka. Mamy również takich kilka. Są bardzo oryginale, możecie być pewne, że nikt oprócz Was takich mieć nie będzie – torebka B3_Cluth to filcowa, kolorowa alternatywa na szalone imprezy.

Zatem jeśli nie chcecie poddać się jesiennej słocie zapraszamy do zmian! Torebka to zawsze dobry, łatwy sposób na poprawę wizerunku i przede wszystkim humoru!

Zapraszamy na udane zakupy www.baggi.eu